בדיקת קורונה מהירה ומדוייקת,  |  הזמנת פריט שאינו באתר  |  סדנת הרזיה אישית  |  בעיות "נשיות"  |  Isatis Spray – טיפול סיני בגרון להקלה מיידית  |  הפרעות עיכול  |  ניקוי כבד  |  גמילה מעישון  |  אורגזמה
דף הבית >> הבלוג שלנו >> אורגזמה
מה המדע יודע על האורגאזמה ......
( ואגב...במרפאה שלנו מטפלים גם בבעיה זו...נשים וגברים כאחד)
גורמים כמו גיל, אמון ביכולת המין של אנשים את עצמם ואת בן/בת הזוג ועדיפות לסקס "מהיר" או "איטי" מסייעים בקביעה לגבי תדירות אורגזמות
גורמים כמו גיל, אמון ביכולת המין של בן/בת הזוג ועדיפות לסקס "מהיר" או "איטי" מסייעים בקביעה לגבי תדירות אורגזמות אצל גברים ונשים, על פי מחקר חדש שכלל למעלה מ 2200 משתתפים בפינלנד.
באופן כללי, יחידים "שפיתחו ראייה של עצמם כמאהבים מיומנים ומנוסים יותר נוטים להגיב באורגזמה", מאשר כאלה שהם בעלי הערכה נמוכה יותר לגבי יכולתם המינית, מסכמת ד"ר קרול אנדרסון דרלינג מאוניברסיטת פלורידה בטלהסי, ועמיתיה באוניברסיטת הלסינקי והפדרציה למשפחה בפינלנד. 
במחקר שלהם, שפורסם בגיליון אוגוסט של העיתון הסקנדינבי לסקסולוגיה, דרלינג והצוות בחנו נתונים ממחקרי הטלפון הבינלאומיים של מבוגרים פיניים, שנערכו בשנות התשעים.
מתוך עניין שבהשפעת הגיל על האורגזמה, החוקרים חלקו את קבוצת המחקר שמנתה 2250 מבוגרים לארבע קבוצות: גברים ונשים צעירים בני 18-49, וגברים ונשים מבוגרים יותר, בני 50-74 שנים.
ככלל, צוות המחקר מדווח על 96% מהגברים האומרים כי "תמיד" או "כמעט תמיד" הם חווים אורגזמה לעומת 55% מהנשים. הערכים לאורגזמה בכל מגע היו גבוהים ביותר אצל גברים צעירים, ונמוכים ביותר אצל נשים מבוגרות.
גברים צעירים נוטים יותר להרגיש שהם "מיומנים מבחינה מינית" מדווחים החוקרים, ונשים צעירות נוטות יותר להרגיש "מושכות מבחינה מינית" לעומת הגברים. סוג כזה של בטחון מיני, הקשור מאוד לתדירות האורגזמות, בייחוד בקרב נשים, היה פחות שכיח אצל גברים ונשים מבוגרים יותר.
החוקרים מציינים שככל שהמשתתפים חוו אורגזמה לראשונה בגיל צעיר יותר בזמן משגל, הסבירות עולה שיחוו אורגזמות באופן קבוע גם בחיי המין בגיל מבוגר יותר.
ממצאים דומים עלו במחקר שהתקיים בארצות הברית, ונראה כי "ככל שעולה משך הזמן בין המשגל הראשון לאורגזמה הראשונה, עולה הנטייה לזייף אורגזמה." בדרך זו, הנטייה ל"זיופים" עלולה להכות שורש כבר בשלב מוקדם ביחסי המין.
נראה ש"מהירות" המגע המיני גם משפיעה על היכולת של הגבר והאישה לחוות אורגזמה, אבל בדרכים שונות בצורה הפוכה לגמרי. גברים בכל הגילים אמרו לחוקרים שלעיתים קרובות הסקס "איטי מידי", ומעכב את האורגזמה. ואולם נשים נוטות לראות את הסקס בצורה רגועה יותר, לעיתים קרובות מעירות כי הגברים "מהירים מידי", ומשאירים להן מעט מידי זמן להגיע לסיפוק.
סוגיות של אהבה וסיפוק היו חשובות לכל הנשאלים, מבלי קשר למין או לגיל.
בקרב נשים צעירות למשל, "תגובה אורגזמית מוגברת נקשרה למחוייבות עמוקה לשותפים, ולהיעדר שותפים מחוץ לקשר."
מחוייבות לבן הזוג גם הגבירה את היכולת של גברים מבוגרים להגיע לאורגזמה. צוות החוקרים מעריך כי היות שגברים בוגרים נוטים יותר לאימפוטנציה, ייתכן שנוח להם יותר ביחסים בהם הם יכולים להתמודד עם הבעיה בצורה פתוחה יותר.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 צור קשר | מפת האתר  | תקנון האתר

* תוספי התזונה שבאתר זה אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעת מחלות, ואין לראות בכתוב בפרסום זה כייחוס של סגולות אלו לתוספי תזונה אלו ואינם מהווים תחליף לטיפול רפואי כל שהוא. כל המידע שנרשם באתר זה נלקח מסיפרות מקצועית ברפואה הסינית ומסתמך על נסיון עתיר שנים  
הן בעולם והן במרפאתינו.
 

 

מנוהל על ידי marcomonline הקמת עסקים באינטרנט