בדיקת קורונה מהירה ומדוייקת,  |  הזמנת פריט שאינו באתר  |  סדנת הרזיה אישית  |  בעיות "נשיות"  |  Isatis Spray – טיפול סיני בגרון להקלה מיידית  |  הפרעות עיכול  |  ניקוי כבד  |  גמילה מעישון  |  גמילה מעישון אצלינו
דף הבית >> הבלוג שלנו >> גמילה מעישון אצלינו

בישטה שלנו לגמילה מעישון אנו מתייחסים למטופל כ"מכור" לכל דבר. ומכך נגזר הטיפול בו. באותו טיפול אנו גומלים את המטופל מעישון ומנטיה אחרת להתמכרות כגון: מזון, תלות באחרים, והרגלים נוספים המקשים את החיים.

 במסגרת זו ייכנס המטופל לתכנית תזונה שתייצב את משקלו למשקל הרצוי לו.
 הטיפול הינו רב מערכתי ומשך הזמן הנדרש הינו כ 3 חודשים.
על פי התוכנית, מעשן המחליט להיגמל ממנהגו, חייב להיות משוכנע לחלוטין ביחס לשתי עובדות:
1. העישון מזיק לבריאותו.
2. הוא רוצה להשתחרר מהתלות בסיגריה.
התוכנית מבוססת על ההנחה, שכל מעשן, כבד ככל שיהיה, מסוגל להיגמל מההרגל. הקושי העיקרי בהפסקת העישון הינו בשבירת ההרגל, בהתמודדות עם המניעים הפסיכולוגיים הגורמים לעישון וכמובן - בתהליך הגמילה עצמו.
כאן נכנס לתמונה הדיקור, העוזר להתגבר על התמכרויות לעישון, לסמים ולאלכוהול ונמצא בשימוש נרחב בקליניקות ברחבי העולם המערבי. הדיקור מסוגל להקל על סימפטומים הנלווים לגמילה: הפחתת התשוקה לסיגריה, הורדת רמת המתח ובניית אנרגיה ותחושת בריאות.
 
 
טיפול גמילה בדיקור חוסך את הצורך להשתמש בסמים ובחומרים ממכרים אחרים, והטיפול הינו קל ובטוח.

כיצד הכל התחיל?
למרות שהדיקור הוא שיטה צעירה יחסית במדינות המערב, הוא מקובל בסין ובארצות אסייתיות אחרות מזה כ- 3000 שנה. כשיטה לטיפול בהתמכרויות, הוחל לעשות בה שימוש בסין בתחילת שנות ה- 70 של המאה הנוכחית, כאשר נוירולוג בשם ה.ל. וון (H.L. Wen) השתמש באלקטרו-אקופונקטורה במהלך ניתוחים, לשם הפחתת כאב. חלק מהמנותחים שעברו תחת ידו היו מכורים להירואין, ודר' וון שם לב כי טיפול הדיקור הפחית - ובמקרים אחרים אף מנע - סימפטומים של גמילה, לאחר הניתוח.
רופאים ומטפלים נוספים בדיקור אימתו מאוחר יותר את אבחנתו, לאחר שניסו טיפולי דיקור על מגוון אנשים, המכורים למגוון חומרים. תוצאות עבודתם עזרו לפתח את הטיפול שבו נעשה שימוש כיום, ולמעשה כיום נרשמות הצלחות לטיפולי דיקור בכל סוגי ההתמכרויות.

מדוע הדיקור עוזר לגמילה?
* ראשית, משום שהוא מפחית סימפטומים פיסיולוגים של גמילה, כגון: כמיהה לסיגריה, כאבים, בחילות, הזעה, התכווצויות שרירים וכו'.
* שנית, משום שהוא מקל על בעיות נפשיות הכרוכות בתהליך הגמילה, כגון: דיכאון, חרדה ובעיות שינה.
הטיפול מעורר ניקוי מרעלים ושחרור כימיקלים טבעיים של הגוף, כמו אנדרופינים, המסייעים בהפחתת התשוקה לחומר הממכר, ועל ידי כך מקל על הסימפטומים של גמילה. במהלך תהליך הניקוי, הגוף מפריש רעלים שהצטברו במחזור הדם וזרימת הדם משתפרת.

כיצד מתבצע הטיפול?
כל מטופל עובר תחילה איבחון ובהמשך מופנה לדיקור.
חמש מחטים קטנות ודקיקות ננעצות בנקודות הדיקור למשך 45 דקות. בזמן זה, כל שנדרש מהמטופל הוא לשמור על רוגע. לאחר שהמחטים ננעצות במקומן, עשוי המטופל לחוש חום או זרימה.
יש מטופלים שנרגעים מאוד במהלך הטיפול , יש שנרדמים ממש, ויש כאלה שאינם חשים דבר.
תהה התגובה אשר תהה, הטיפול יעיל באותה מידה, אולם לא בתום טיפול אחד, אלא רק לאחר סדרת טיפולים לאורך תקופת זמן.

התוכנית המבוססת על עקרונות הרפואה הסינית, פותחה על ידי מספר גופים הפועלים הארה"ב ובאירופה.
כיום, יותר מ- 500 קליניקות ברחבי העולם מיישמות תוכנית זו לגמילה מסמים, אלכוהול ועישון. התוכנית מוכרת על ידי בתי המשפט בארה"ב, השולחים מכורים שהורשעו לתוכניות גמילה לפני ריצוי עונשם.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 צור קשר | מפת האתר  | תקנון האתר

* תוספי התזונה שבאתר זה אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעת מחלות, ואין לראות בכתוב בפרסום זה כייחוס של סגולות אלו לתוספי תזונה אלו ואינם מהווים תחליף לטיפול רפואי כל שהוא. כל המידע שנרשם באתר זה נלקח מסיפרות מקצועית ברפואה הסינית ומסתמך על נסיון עתיר שנים  
הן בעולם והן במרפאתינו.
 

 

מנוהל על ידי marcomonline הקמת עסקים באינטרנט