בדיקת קורונה מהירה ומדוייקת,  |  הזמנת פריט שאינו באתר  |  סדנת הרזיה אישית  |  בעיות "נשיות"  |  Isatis Spray – טיפול סיני בגרון להקלה מיידית  |  הפרעות עיכול  |  ניקוי כבד  |  גמילה מעישון  |  הקשר שבין דיאטה וקלוריות
דף הבית >> הבלוג שלנו >> דיאטה ללא קושי >> הרזיה >> הקשר שבין דיאטה וקלוריות
מזה שנים רבות שיטת ההרזיה שלנו פועלת בהצלחה מרובה ואנחנו מדגישים כי התכנית אינה מבוססת על ערכים קאלוריים אלא על רעיון אחר הלקוח מתורת האיזון של הרפואה הסינית.
 
מה שאנחנו יודעים זה מכבר מקבל בימים אלו "חותמת" מדעית....
 
ושוב עוד חיזוק לשיטתינו....
מחקר: למה דיאטת דלת שומן לא תגרום לכם לרזות
מחקר חדש שובר מיתוסים רבים בתחום הדיאטה: לא חשובה כמות הקלוריות כמו מקורן, ישנם מזונות שיגרמו לירידה במשקל יותר מאחרים, וההפתעה הגדולה, דיאטה דלת שומנים - הכי פחות יעילה
ד"ר איתי גל
  27.06.12, 11:14
 
לא כל הקלוריות נוצרו שוות, וחלק מהן יגרמו לכם להשמין יותר מאחרות: כך עולה ממחקר חדש שמצא כי קלוריות המגיעות ממזונות מסויימים ישרפו מהר יותר ויביאו לירידה גדולה יותר במשקל, לעומת קלוריות ממזונות אחרים. המחקר פורסם בגליון החדש של כתב העת של האיגוד האמריקני לרפואה JAMA   .
 
 
במחקר ביקשו החוקרים לבדוק כיצד נשרפות הקלוריות בגוף בדיאטות שונות, המכילות הרכבים שונים של פחמימות חלבונים ושומנים. למעשה החוקרים ביקשו לבדוק האם דיאטה דלת שומן היא אכן הטובה ביותר לצורך הרזייה. המחקר כלל קבוצת צעירים שאיבדו 10% עד 15% ממשקל גופם בדיאטה שכללה 45% פחמימות, 30% שומנים ו-25% חלבונים. במהלך תקופת המחקר המשתתפים קיבלו שלושה תפריטי דיאטה, וביצעו כל תפריט במשך חודש ימים.
 
שלושת התפריטים כללו:
 
 דיאטה דלת שומן: סיבים תזונתיים, פירות, ירקות, 60% קלוריות שהגיעו מפחמימות, 20% משומנים ו-20% מחלבונים.
 
דיאטת אינדקס גליקמי נמוך: שכללה סיבים תזונתיים לא מעובדים, ירקות, 40% פחמימות, 40% שומן ו-20% חלבונים.
 
דיאטה דלת פחמימות: שכללה 10% פחמימות, 60% שומנים ו-30% חלבונים.
 
המשתתפים צרכו כ-1,600 קלוריות ליום. כמות הקלוריות ששרפו ליממה נבדקה גם היא. מהבדיקות עלה כי 
 
 
הנבדקים שרפו כ-300 קלוריות ליום יותר כשביצעו דיאטה דלת פחמימות, בהשוואה לדיאטה דלת שומן, ו-150 קלוריות יותר כשביצעו דיאטה בעלת ערך גליקמי נמוך, בהשוואה לדיאטה דלת שומן. הדיאטה דלת הפחמימות ודלת האינדקס הגליקמי, ששמה דגש על תזונה עשירה בסיבים תזונתיים ודלה במזונות מעובדים, הביאה גם לשיפור ברגישות הגוף לאינסולין וגם לירידה ברמות הכולסטרול בדם.
 
על פי החוקרים תזונה דלת שומן דווקא מאטה את המטבוליזם בגוף לרמה כזו שהוא אינו שורף קלוריות באופן יעיל. לדברי החוקרים, בעוד אנשים לרוב מפחיתים ממשקלם בדיאטה דלת שומן ודלת פחמימות, מרביתם עולים בחזרה במשקל בסופו של דבר. לכן, הם טוענים, איכות הקלוריות חשובה אף יותר ממספר הקלוריות הנצרכות. החוקרים סיכמו כי מבחינת חילוף החומרים - דיאטה דלת פחמימות הייתה הטובה ביותר.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 צור קשר | מפת האתר  | תקנון האתר

* תוספי התזונה שבאתר זה אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעת מחלות, ואין לראות בכתוב בפרסום זה כייחוס של סגולות אלו לתוספי תזונה אלו ואינם מהווים תחליף לטיפול רפואי כל שהוא. כל המידע שנרשם באתר זה נלקח מסיפרות מקצועית ברפואה הסינית ומסתמך על נסיון עתיר שנים  
הן בעולם והן במרפאתינו.
 

 

מנוהל על ידי marcomonline הקמת עסקים באינטרנט