בדיקת קורונה מהירה ומדוייקת,  |  הזמנת פריט שאינו באתר  |  סדנת הרזיה אישית  |  בעיות "נשיות"  |  Isatis Spray – טיפול סיני בגרון להקלה מיידית  |  הפרעות עיכול  |  ניקוי כבד  |  גמילה מעישון  |  זיהומי עור, עור בעייתי
דף הבית >> הבלוג שלנו >> זיהומי עור, עור בעייתי
משחת אוזון  ( לתשומת לב, משחת אוזון לא מיוצרת כרגע ולא משווקת בישראל )
 

  משחת אוזון מיוצרת ע"י בעבוע רציף במשך שבועות של אוזון (3 O ) המיוצר מחמצן רפואי בשמן זית באיכות מעולה. שמן הזית האיכותי,סופח את האוזון בתהליך איטי ונוצרת משחת אוזון דמויית ג'ל או וזלין. משחת האוזון היא חסרת צבע, בעלת ריח קל של אוזון (בקירור) ושומרת על תכונותיה למשך זמן רב בקירור או בהקפאה.
 
ממחקרים רפואיים רבים ידוע כי אוזון מסייע לטיפול במגוון רחב של בעיות הנובעות מזיהומים, חתכים, כוויות, עקיצות, פצעים שאינם נרפאים וכן לטיפול בעיות פנימיות שונות. הטיפול באוזון בכלל ובמשחת אוזון  בפרט, מעודד את תהליכי הריפוי הטבעיים בגוף ע"י שיפור מערכת החיסון והמטבוליזם, הרג ישיר של חיידקים, פטריות ווירוסים , שיפור יכולת הריפוי העצמי של הרקמות סביב לפצעים וחידוש כלי דם. לאור יתרונות אילו האוזון משמש כטיפול מוביל בבעיית הרגל הסוכרתית, בזיהומים חוזרים שבהם טיפול אנטיביוטי נכשל , בבעיות עור רבות וכן בבעיות פנימיות. המאפיין היחודי של הטיפול באוזון הוא כי הטיפול נטול תופעות לוואי או סיבוכים ואינו מפריע או מתנגש עם טיפול כלשהוא.
 
גז האוזון  (3 O ) בנוי כמולקולה בעלת שלושה אטומי חמצן המחוברים ביניהם בקשר בלתי יציב. בזכות אי יציבות המולקולה’ האוזון הינו החומר המחמצן היעיל ביותר הקיים בטבע. בטמפרטורת החדר ! האוזון הוא גז המתפרק בקלות ובמהירות לחמצן.
 
משחת האוזון יציבה ואינה פעילה כאשר נשמרת בהקפאה או בקירור. אולם במגע עם הגוף, חלה התחממות של המשחה לטמפרטורת הגוף. משחת האוזון בבואה במגע עם הגוף, משחררת אוזון זמין ופעיל מיידית. לאוזון ריח יחודי המורגש לאחר מריחת המשחה על העור, רצוי לאורר את החדר לאחר השימוש.
 
טיפולים באוזון במצבו הגזי ניתנים בפיקוח רפואי בקליניקות שהתמחו בטיפולים אילו, אולם משחת אוזון מתאימה ביותר לטיפול ביתי. הטיפול במשחת אוזון מחולל הטבה ניכרת במגוון רחב של מחלות ובעיות ומסוגל להועיל ולשפר מצב  מטבולי וחיסוני גם של אנשים בריאים. ידוע כי במקביל ובנוסף לטיפול בבעיות מקומיות שונות, דווחו המטופלים גם על הטבה כללית. המטופל חש בריא יותר, ערני יותר, תאבונו משתפר, איכות השינה עולה, פצעים נרפאים מהר יותר, זרימת הדם משתפרת ותורמת לשיפור כללי בהרגשתו של המטופל.
 
הטיפול במשחת אוזון הינו  טיפול איכותי ואפקטיבי ביותר במסגרת הטיפול המונע והטיפולים האסטטיים למטופלים בריאים. במכוני מניעת הזדקנות המובילים בעולם (אנטי אייג'ינג) ובמכוני קוסמטיקה רפואית במדינות רבות נחשב הטיפול באוזון בכלל ובמשחת אוזון בפרט כמרכיב חיוני.  משחת אוזון מסייעת רבות להחלקת קמטים ע"י שיפור בזרימת הדם לעור ובריפוי מהיר של תהליכים אסטטיים שונים כולל ניתוחים פלסטיים.   
 
 
המשחה יוצרה בעבר בישראל וכרגע נאסרה לשווק  . בהזדמנות זו ברצוני להזהיר את הקוראים בפני רכישת משחת אוזון ממקורות מפוקפקים שמייצרים משחת אוזון ללא אישור וללא פיקוח

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 צור קשר | מפת האתר  | תקנון האתר

* תוספי התזונה שבאתר זה אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעת מחלות, ואין לראות בכתוב בפרסום זה כייחוס של סגולות אלו לתוספי תזונה אלו ואינם מהווים תחליף לטיפול רפואי כל שהוא. כל המידע שנרשם באתר זה נלקח מסיפרות מקצועית ברפואה הסינית ומסתמך על נסיון עתיר שנים  
הן בעולם והן במרפאתינו.
 

 

מנוהל על ידי marcomonline הקמת עסקים באינטרנט