בדיקת קורונה מהירה ומדוייקת,  |  הזמנת פריט שאינו באתר  |  סדנת הרזיה אישית  |  בעיות "נשיות"  |  Isatis Spray – טיפול סיני בגרון להקלה מיידית  |  הפרעות עיכול  |  ניקוי כבד  |  גמילה מעישון  |  טיפול בכאבים - מיכשור ודיקור
דף הבית >> הבלוג שלנו >> טיפול בכאבים - מיכשור ודיקור
האם קל לשמור על בריאותנו? רבות מדובר בגנות אורח החיים המודרני הלקוי, אבל מעט מאוד נעשה כדי לשפר אותו.  לא פשוט לשנות הרגלי חיים מזיקים. ריפוי הגוף והנפש צריכים להיעשות מתוך ההכרה בכך שאנו זקוקים לאיזון ולטיפול מקיף שיכפר על מחסור בשעות שינה, על מתחים, על אכילה לא נכונה ועל כל שאר הנזקים שאנו גורמים לעצמנו .
  השדה האנרגטי - שיבוש ואיזון .
הרפואה הסינית היא שיטת ריפוי מסורתית בת אלפי שנים שהצליחה לחדור למערב במאה ה-20, לתת מענה ולהציע פתרון לבעיות רפואיות שונות ומגוונות, לאחר שהרפואה הקונבנציונאלית לא נתנה פתרון.
 ננסה להבין את הרעיון העומד מאחורי השיטה.
 גוף האדם כולל מערכת אנרגטית מסועפת הנתונה להשפעות חוץ ופנים. במערכת אנרגטית זו קיימות שלוש מאות שישים וחמש נקודות ברמות אנרגיה שונות, שבהן ניתן להיעזר כדי לחזק את הגוף וליצור אנרגיה לאיזון ולהחלמה.
 השדה האנרגטי סביב גוף האדם הוא חשמלי ומגנטי. בעקבות חיכוך שנוצר כתוצאה מזרימת הדם, כתוצאה מהפעולה החשמלית של הלב וכתוצאה מפעילות מערכת העצבים, נוצרת אנרגיה חשמלית גם בתוך גוף האדם.
קיימים אמצעים רבים המשפיעים על מערכת האנרגיה של הגוף, למשל: לחיצות בידיים או דקירות במחטים.  
אחת ההמצאות המהפכניות ביותר של הזמן הזה הוא המכשיר. שהפך ללהיט בעשרות אלפי בתים בישראל.  
 המצאת המנורה-מכשיר
הומצא בסין בשנת 1980 על ידי קבוצת מדענים ורופאים מתחום חקר הסיליקטים. המכשיר פותח בטכנולוגיה מתקדמת על בסיס הרפואה הסינית העתיקה. המחקרים והניסויים שנעשו בטיפול במכשיר נערכו בבתי חולים קונבנציונאליים ברחבי סין, ויעילותו הוכחה בקרב יותר מ- 100 מיליון איש      
 

מכשיר השונה ממוצרים אחרים, המבוססים על קרינת אינפרה אדום או על גלי מיקרו. ראשו מצויד בלוח עגול המצופה בתרכובת ייחודית של 33 מינרלים המועילים לגוף האדם. לוח זה פולט גלים אלקטרומגנטיים בתחום תדרים הזהה בעוצמתו ובאורך הגל לאלו המוקרנים מהגוף עצמו. דבר זה מאפשר ספיגה מהירה של הגלים בגוף ביעילות רבה במיוחד, מעל ומעבר למקובל במנורות אינפרה אדום או בגלי מיקרו.. הוא מכשיר חשמלי שנראה כמנורת רצפה על גלגלים, עם מנגנון אלקטרוני משוכלל ואפשרות של הטיה לכיוון הגוף. השימוש הוא פשוט ובטוח ביותר לטיפול בכל מערכות הגוף, לכל הגילאים ללא סיכונים וללא תופעות לוואי. קיימים למכשיר אישורים רבים ותווי תקן ישראלי ואירופאי.
 
 
 
B-CURE LASER הכח המרפא בידיים שלך.
 אנחנו גאים להציג בפניך את רפואת העתיד - המילה האחרונה בתחום הטיפול המקצועי בכאב חד פעמי או כרוני, בפצעים, פציעות ספורט, דלקות, אקנה ובחידוש העור-
 מכשיר לייזר רך (קר) בעוצמה מקצועית – קל, נייד, נטען, וידידותי למטפל ולמטופל.
B-CURE LASER LLLT 808 הוא הראשון בעולם השווה בכוח הריפוי והטיפול שלו לזה של המכשירים הקליניים הנייחים והיקרים הפועלים כיום רק בבתי חולים, במכונים ובמוסדות טיפוליים יוקרתיים.
B-CURE LASER מאפשר לך להעניק טיפול אפקטיבי יותר, מהיר וידידותי, מעבר לכל מה שהכרת עד כה.

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 צור קשר | מפת האתר  | תקנון האתר

* תוספי התזונה שבאתר זה אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעת מחלות, ואין לראות בכתוב בפרסום זה כייחוס של סגולות אלו לתוספי תזונה אלו ואינם מהווים תחליף לטיפול רפואי כל שהוא. כל המידע שנרשם באתר זה נלקח מסיפרות מקצועית ברפואה הסינית ומסתמך על נסיון עתיר שנים  
הן בעולם והן במרפאתינו.
 

 

מנוהל על ידי marcomonline הקמת עסקים באינטרנט