בדיקת קורונה מהירה ומדוייקת,  |  הזמנת פריט שאינו באתר  |  סדנת הרזיה אישית  |  בעיות "נשיות"  |  Isatis Spray – טיפול סיני בגרון להקלה מיידית  |  הפרעות עיכול  |  ניקוי כבד  |  גמילה מעישון  |  כאבי אוזניים
דף הבית >> הבלוג שלנו >> כאבי אוזניים
כאבי אוזניים אצל מבוגרים ובמיוחד אצל ילדים נחשבים לכאבים העזים ביותר בין התהליכים הדלקתיים. במרפאתינו פותחה שיטת דיקור המותאמת לילדים או מבוגרים המאיצה את תהליך ההחלמה. בשיטה זו נעשה שילוב בין דיקור סיני עם מחטים זעיורת , חימום, כוסות רוח, נקודות לחיצה, מגנטים, נירות הופי (ראה כתבהוצמחי מרפא.
המוצר נרכש אצלינו בבית המרקחת במחיר מוזל, ולמטופלים בחצי מחיר !!!

כמה פעמים נאלצתם לפנות לרופא עם ילדכם בשל כאבי אוזניים ודלקות חוזרות ונשנות?
גם מבוגרים ובעיקר צוללנים מכירים את דלקות האוזניים שגורמות לכאבים ממושכים, אי שקט, ירידה בשמיעה ופגיעה באיכות החיים.

סיבת הדלקת היא היווצרות חסימה בין האוזן התיכונה לחלל הפה. חלל האוזן התיכונה מתנקז לחלל הפה דרך תעלה צרה שתפקידה להשוות לחצים משני צידי עור התוף ולנקז את הריריות והנוזלים שמופרשים לחלל. חלל סגור בגוף האדם שאינו מתנקז מהווה מקור לזיהום. הלחץ בחלל האוזן התיכונה עולה ודוחק את עור התוף כלפי חוץ, דבר שעלול לגרום לכאבים עזים, סחרחורת וחוסר יציבות.

הטיפול המקובל במקרים חוזרים ונשנים הוא -ניקור עור התוף המוכר כ- ניתוח כפתורים, אך טיפול זה מסכן בזיהום ויעיל רק בקרב 2-5 אחוז מהמטופלים. הטיפול התרופתי מקל מיידית אך אינו פותר את הבעיה לאורך זמן.

החידוש הרפואי
מכשיר ה- EARDOC שפותח על ידי ד"ר אביב הירשנביין רדיולוג ומומחה צלילה זכה לאישור ה- FDA, מחולל גלי רעד מיוחדים המנערים את התעלה החסומה ופותחים אותה מייד. האוויר והנוזלים שהצטברו וגרמו לדלקת משתחררים דרך התעלה, הלחץ יורד והכאב נעלם.

המכשיר הרוטט מנער את סחוסי בסיס האוזן לאורך תעלת האוזן החיצונית עד לעור התוף. כתוצאה מכך נוצרים גלי לחץ קטנים על האוויר והנוזלים בחלל האוזן התיכונה. הרטטים מנערים את הרירית של חלל האוזן התיכונה והתעלה ומפחיתים את הבצקת. כך גדל הסיכוי לפתיחת התעלה ולשחרור אויר והנוזלים הלחוצים בחלל האוזן התיכונה אל תוך חלל הפה. שינוי תדר הפעולה במכשיר משפר את יעילות הפעולה ומאפשר מתן טיפול ייחודי מאדם לאדם.

השימוש
מומלץ להשתמש בישיבה או בשכיבה שכן טיפול בעמידה יכול לגרום לאיבוד שיווי המשקל ולסחרחורת. הטיפול אורך בין 3-5 דקות 6 פעמים ביום בזמן שהתעלה מוצרת או חסומה. כך מתאפשרת הקלה מיידית של הכאבים ושיפור החדירה של התרופות לאזור וריפוי הדלקת. השימוש יעיל מאוד גם בזמן טיסה וצלילה.


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 צור קשר | מפת האתר  | תקנון האתר

* תוספי התזונה שבאתר זה אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעת מחלות, ואין לראות בכתוב בפרסום זה כייחוס של סגולות אלו לתוספי תזונה אלו ואינם מהווים תחליף לטיפול רפואי כל שהוא. כל המידע שנרשם באתר זה נלקח מסיפרות מקצועית ברפואה הסינית ומסתמך על נסיון עתיר שנים  
הן בעולם והן במרפאתינו.
 

 

מנוהל על ידי marcomonline הקמת עסקים באינטרנט