בדיקת קורונה מהירה ומדוייקת,  |  הזמנת פריט שאינו באתר  |  סדנת הרזיה אישית  |  בעיות "נשיות"  |  Isatis Spray – טיפול סיני בגרון להקלה מיידית  |  הפרעות עיכול  |  ניקוי כבד  |  גמילה מעישון  |  ציסטות, מיומות, ו"גושים אחרים"
דף הבית >> הבלוג שלנו >> ציסטות, מיומות, ו"גושים אחרים"
לרפואה הסינית פתרונות רבים ומצויינים שלעיתים יכולים לתת מענה כתחליף או כהשלמה לטיפולים כירורגיים.
 
 
 
גושים, בשלביהן המוקדמים כמו המתקדמים יותר, מתחלקים לקטגוריות הקלאסיות של כאבים רעליים (Chuang du) וגושים (Liu). הם עשויים לקבל צורה של בלוטות לימפה מוגדלות, ציסטות או גושים במוח, גידולים חריגים בעור, בלוטות אנדוקריניות (הפרשות פנימיות), עצם, איברי רבייה ומעיים.
עיוותי-צורה והתקשויות אלה של הרקמות נחשבים תוצאה של תהליך ארוך של לחץ מתמשך, סטגנציה, צמיחה ודחיסה של רכיבים של גוף בריא תחת השפעת הלחץ המתמשך, גורמים פתוגניים חיצוניים קטלנים, סירקולציה לא מתאימה, והרגלי תזונה לא נכונים המלווים בהידרדרות העיכול והתמרת המזון. ההתמדה וההתמזגות של תנאים מקדימים אלה פוגעים ולבסוף גם עוצרים את זרם הגאות והשפל של הצ'י, נוזלים ודם, ומאפשרים לחלקים המושפעים להתגבש, לשנות צורה ולהפוך מעוותים. 
 
הסבר מורחב על הפתולוגיה:
כשעצירת דם  הופכת מוגזמת ומבוצרת (Entrenched), הרכיבים הנורמליים של הגוף עלולים  להילכד בפתוגנים של קור, חום, ליחה/כיח ו-Ecchymosis . כאשר זה קורה, רקמה בריאה הופכת כמו שיער שמסתבך עם משיכת המסרק.  התקבצויות אלה של רקמה מותכת עלולים להיות מורחקים ומבודדים על ידי הגוף. מערכת צדדית של סירקולציה זורמת סביב המבנים הנבדלים האלה, מפחיתה את צמיחתם ומצמצמת את הנזק שלהם, למשל שומות/נקודות חן, ציסטות. אם הגוף לא מסוגל לשאת את ההפוגה שלו עם תופעות אלה, התפתחותן הלא מרוסנת והתרבותן המהירה מגדירים ממאירות.
 
ברגע שנפרד מתפקודי המכניזם המארגן של הגוף (המחמם המשולש): תזונה, הגנה והתמרה,  האזור הסטטי עלול להפוך הרסני לאחדות הגוף - אזור גדל והולך של אנרכיה- מחבל אגרסיבי וחסר זהירות מתחיל להרוס מבפנים את החיוניות, ההתנגדות והרצון.
גידולים בגוף, אבצסים פנימיים, איברים ושלפוחיות מוקשים (נגועים בטרשת) היווצרות  במח ובעמוד השדרה, הינם חלק מהתוצאות של עצירת דם, הדורשת מאמץ מרוכז לפזר את תהליך ההתקשות והנמק.
 
עקרונות הטיפול: לשיפור ואולי אף להפוך חזרה צורות קריטיות של עצירת דם הכוללים:
ריכוך גושים, הכחדה או דיכוי השפעות פתוגניות, שיפעול ההנעה המחודשת, חילוץ/הוצאת כיח
ו- Ecchymosis , הסרת רעלים, חיזוק המחמם האמצעי והזנת צ'י, לחות ודם.
ההשראה העיקרית לפורמולה זו היא Ping Xiao Dan, אשר הומצאה על ידי הרופא הסיני המודרני ג'יה קון.
בעוד שהדמיון הבולט ביותר בין שתי הפורמולות הוא הימצאותה-zeodaria rhizome,
הבחירה בין רכיבים אחרים נובעת מפורמולות קלאסיות ומודרניות עם אותן מטרות בסיסיות, כלומר, לצמצם באגרסיביות את עצירת הדם על ידי המסת גידולים וסמים משלשלים, ובאותו זמן לחזק את הצ'י הצודק (Zheng Qi).
 
יותר ויותר אנשים במצבים כמו סרטן, טרשת נפוצה (Multiple Sclerosis), דלקת פרקים ריאומטית, זאבת,Erythematosus Scleroderma ואיידס פונים לעזרת הרפואה הסינית. כמה מחולים אלה משתתפים בפרוטוקולים רפואיים וניתוחיים אגרסיביים ופונים להמשך תרפיות משלימות, כדי לנהל בריאות כללית ומערכת חיסון תקינות. אחרים סיימו טיפול קונבנציונאלי ורוצים למנוע נסיגה והישנות המחלה. במקרים אלה, ולמעטים הבוחרים לעקוף את השיטות הקונבנציונאליות, מתאימה פורמולה מסוג זה.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 צור קשר | מפת האתר  | תקנון האתר

* תוספי התזונה שבאתר זה אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעת מחלות, ואין לראות בכתוב בפרסום זה כייחוס של סגולות אלו לתוספי תזונה אלו ואינם מהווים תחליף לטיפול רפואי כל שהוא. כל המידע שנרשם באתר זה נלקח מסיפרות מקצועית ברפואה הסינית ומסתמך על נסיון עתיר שנים  
הן בעולם והן במרפאתינו.
 

 

מנוהל על ידי marcomonline הקמת עסקים באינטרנט